Dostęp do statystyk wygranych lotto

Znanym nam wszystkim sposobem na zdobycie bardzo dużej gotówki jest losowa gra Lotto, wielu już się udało, czy teraz przyszedł czas na Ciebie? Grasz w “lotka” już wiele lat, kilka razy wstrzeliłeś się w wygraną dzięki podobnym liczbom? Może to tylko przypadek, a może faktycznie jest w wygranych coś z matematycznych statystyk.

Zastanawiasz się jakie są najczęściej losowane liczby w multi multi, mini lotto, czy najbardziej popularnym lotto? Bardzo łatwo jest to sprawdzić, ponieważ totalizator udostępnia wgląd w statystyki losowań. Możemy sprawdzić między innymi jak często dana cyfra w pewnym okresie czasu została wylosowana, czy procentowy rozkład częstotliwości wylosowanych liczb. Dla osób, które lubią wnikliwą, matematyczną analizę jest to świetna możliwość pokombinowania z liczbami i ustalenia własnych systemów gry.

Ale czy informacja, o tym jakie są najczęściej losowane liczby w multi multi lub innej grze pomoże w wylosowaniu szczęśliwych liczb przy następnym podejściu? Na pewno nie zaszkodzi, a być może przy odrobinie szczęścia, dla wprawionego statystyka, matematyczne wyliczenia okażą się tymi, które dadzą mu wielką wygraną.

 

Author: p-fx.pl