Momenty Twojego życia

Pojedyncze momenty Twojego życia. Momenty spokoju. Momenty ciszy. Momenty smutku i radości. Momenty wzruszeń i uśmiechu. Momenty najważniejszych wydarzeń i wspomnień, które wpływają na Twój stan. Momenty kluczowe w Twoim rozwoju. Momenty warte podjęcia próby ich powtórzenia.

 

Można tak wymieniać w zasadzie bez końca. Są po prostu w życiu takie momenty, które choć z pozoru ulotne nakazują nam się zatrzymać. Zatrzymać w tym całym chaosie i biegu codzienności, który sprawia, że czas ucieka, że życie ulatuje nam przez palce, że przyspiesza się upływ pór roku i wzmaga proces starzenia. Zatrzymać się na chwilę refleksji i wspomnień. Na zapamiętanie tego, co najważniejsze.

 

Na zrozumienie pewnej równowagi życia. Na przeistoczenie burzy w coraz to jaśniejsze chmury, deszczu w wyraziste kolory tęczy i ponownego przyjścia jasnych, pogodnych promieni słońca. Na zaakceptowanie tego, nad czym nie mamy kontroli, na przyjęcie tego, na co nie mamy wpływu. Na podjęcie decyzji, które zmienią nasze życie. Na wspomnienie tego, co nas ukształtowało i kształtuje od lat. Na wspomnienie najwspanialszych momentów i zrozumienie sensu pojawienia się również tych gorszych. Momenty Twojego życia to właśnie one, te pozornie krótkie, a jednak najbardziej istotne.

Author: p-fx.pl