Kilka pomysłów na oświadczyny

Zaręczyć można się na milion różnych sposobów. Ważne jest tylko jedno – aby doprowadziły one do usłyszenia radosnego: „tak”. Jaki jest skuteczny sposób na zaręczyny?

Gdzie się oświadczać?

Czasami można być spontanicznym. W większości przypadków warto jednak dokładnie wszystko zaplanować. Podstawą jest miejsce, bez względu na to, czy chcemy zadać to pytanie w restauracji, domu czy na wakacyjnym wyjeździe. Znajdźmy przestrzeń przytulną, miłą i romantyczną.

Miejsce publiczne

Wiele osób decyduje się paść na kolana przed wybranką w miejscach publicznych. Niekiedy zdarza się nawet, że angażują do swojego planu osoby trzecie (np. obsługę restauracji lub hotelu), aby na przykład przyniosła kwiaty, zadbała o oprawę muzyczną itp. Pamiętajmy jednak, żeby przede wszystkim dbać o komfort dziewczyny. Jeśli wiemy, że nie będzie się dobrze czuła w tłumie, lepiej zrezygnować z ostentacji w takim miejscu.

Prywatne zacisze

Innym wariantem jest zapewnienie tej scenie całkowitej prywatności. Może się to odbyć na wakacyjnym wyjeździe lub spacerze. Ważne, że jesteście we dwoje, czujecie się ze sobą dobrze i nie potrzebujecie nikogo więcej.

Author: p-fx.pl